Jste zde

GUE Trénink

Vydáno dne: 30.6.2012

Autor: David Bechr

Foto: Olda Švirk

 

Po absolvování kurzu GUE Fundamentals jsme se s členy našeho týmu dohodli na pravidelných cvičeních jak v rámci udržení a zdokonalení našich dovedností, tak pro přípravu na další kurz TECH-1.

 

 

Sešli jsme se na Leštince, jednak je to lokalita s dobrým zabezpečením, je dostupná jak pro členy DIR-CZ z Prahy a Moravy tak pro kluky z našeho týmu Oldu a Petra z TEKKIES. Po příjezdu jsme zjistili, že se nám voda od minulého týdne hodně zkazila, takže skútry které jsme si všichni přivezli tentokrát zůstanou v autech.

První ponor jsme zaměřili na opakování našeho nedávného kurzu, takže nastrojit věci, poté GUE EDGE a do vody, čeká nás S-drill a Valve-drill, jsem v týmu s Oldou, ve 12ti metrech vystřelujeme bojku a cviky opakujeme po třech metrech až na hladinu. Po ponoru máme lehký oběd a poté připravujeme věci na další ponor, budeme se zaměřovat na práci se stages, čeká nás odkládání, předávání, switch a to vše pokud možno beze změny naší hloubky.

Vytváříme opět team ve dvou, jsem s Andreou, vychází na nás čtyři stages takže je opět o zábavu postaráno, z vody jdeme unavení, ale jak říká staré pravidlo: těžko na cvičišti, lehko na bojišti.... Je večer a my jsme rádi, že jsme si pro náš trénink vybrali středu, na Leštince je nezvyklé ticho, to bychom určitě o víkendu nezažili, ale i to nám nezabrání v tom jít brzy spát.

 

 

Ráno se vzhledem k viditelnosti rozhodujeme pro jeden volnější ponor, nejlepší je to mezi osmi a deseti metry, jinak je viditelnost opravdu velmi špatná, po ponoru balíme a rozhodujeme se, že takové akce je třeba opakovat častěji, trénink přece dělá mistry...

Chtěl bych poděkovat také Petrovi za půjčení podobleku a Oldovi za půjčení obleku, díky kluci.

Rubrika: